POZOR! Používáte zastaralý internetový prohlížeč, tyto stránky se Vám nebudou zobrazovat korektně. Stáhněte si jiný, například Google Chrome na této adrese: http://www.google.cz/intl/cs/chrome/

Národní eucharistická kongres

Národní eucharistický kongres 2015

Probírána témata

Přípravná skupina NEK 2015 rozhodla se souhlasem České biskupské konference o realizaci materiálů NEK 2015 pro práci ve farnostech tak, že pro šest měsíců, počínaje...

Více...

Stáhněte si brožuru pro slavení NEK 2015

Česká biskupská konference vydala brožuru pro slavení NEK 2015 ve farnostech diecézí Čech a Moravy. Obsahuje  teologické úvody k jednotlivým tématům, homilie a adoraci k jednotlivým tématům a...

Více...

Katecheze na měsíc leden

Pro měsíc leden je hlavním tématem NEK 2015 Eucharistie a jednota. Pracovní katechetické materiály pro vás připravila Diecéze plzeňská.

Více...

Katecheze na měsíc únor

Pro měsíc únor je hlavním tématem NEK 2015 Eucharistie a společenství. Pracovní katechetické materiály pro vás připravila Arcidiecéze pražská.

Více...

Katecheze na měsíc březen

Pro měsíc březen je hlavním tématem NEK 2015 Eucharistie a solidarita. Pracovní katechetické materiály pro vás připravila Diecéze ostravsko-opavská.

Více...

Katecheze na měsíc duben

Pro měsíc duben je hlavním tématem NEK 2015 Eucharistie a evangelizace. Pracovní katechetické materiály pro vás připravila Diecéze královéhradecká.

Více...

Katecheze na měsíc květen

Pro měsíc květen je hlavním tématem NEK 2015 Eucharistie a Maria. Pracovní katechetické materiály pro vás připravila Diecéze českobudějovická.

Více...

Katecheze na měsíc červen

Pro měsíc červen je hlavním tématem NEK 2015 Obnova slavení Eucharistie. Pracovní katechetické materiály pro vás připravila Arcidiecéze olomoucká.

Více...